Turundusjutud on andmepõhine tulemusturunduse agentuur, mis on keskendunud kvaliteetsetele tulemustele, mille toome koju koos erinevate digiturunduse kampaaniate püstitamisega.

Reimo Ärm
Reimo Ärm
6+

aastat kogemust

50+

erinevat riiki

20+

rahulolevat klienti

Mida meie kliendid räägivad?

Ann-Christiin Kerner

Digital Growth Strategist

Reimo has a wealth of experience managing diverse performance marketing strategies for companies with different business challenges. He is a great specialist who has incredible product knowledge and the ability to explain complex topics in straightforward ways. I have enjoyed working with Reimo at the ePPC agency and later on other marketing projects and I highly recommend Reimo to anyone looking to improve their paid marketing strategies.

Marita Haho

Communications Partner

Reimo on oma ala tõeline ekspert, kellega on väga lihtne ja lausa lust koostööd teha. Ta suudab suurepäraselt mõista ettevõtete eripärasid ja võtab optimistliku meelega väljakutsed vastu. Reimoga koostööd tehes saate endale suurepärase digiturunduse professionaalist partneri.

Beatrice Randkivi

Digital Strategist

Digiturundus on valdkond, mis oma keerukuse tõttu oli minu jaoks alati paistnud kättesaamatu, kuid tuhin seda õppida oli suur. Reimo tegi mulle kogu pildi üli professionaalselt ja loogiliselt selgeks ning nüüd võingi uhkusega öelda, et tegutsen agentuuris, kus vastutan kõikide meie klientide digireklaamide eest!

Ettevõte sai alguse ülikoolis kui nägime võimalust oma töö kõrvalt tudengitele digiturunduse algteadmisi õpetada. Sündis sellest nimi Turundusjutud ja see jäi meile heas mõttes külge. Praeguseks on ettevõtte kasvanud nii kaugele, et pakume erinevaid teenuseid: auditid, strateegiate kirjutamine, konsultatsioonid, koolitused ja erinevate platvormide reklaamide loomine.8-kohalisi aastaeelarveid, seega on optimeerimisel minu igapäevatöös suur roll. Isegi 1% paranemine võib tähendada ettevõttele palju lisaraha muudeks investeeringuteks.

Meie missioon:

On pakkuda klientidele parimaid võimalikke tulemusi ja luua neile meie teenuste kaudu WOW-faktori tunne.

Meie visioon:

On luua ärimaailm, mis on täis õitsengut, tähendust ja sidet kõigile.